facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogle

GETİR TEKNE TURU

Fethiye 12 Adalar ve Ölüdeniz Tekne Turları

Fethiye 12 Adalar ve Ölüdeniz Tekne Turları, Ölüdeniz korsan tekne turu, Fethiye korsan tekne turu, Fethiye tatili ne gelen misafirimizin katılması gereken en popüler tekne turlarından oluşmaktadır.
Ölüdeniz kelebekler vadisi tekne turuna katılarak mavi mağara, soğuk su, nicholas adası, akvaryum koyu, deve plajı ve kelebekler vadisini ziyaret edebilirsiniz. Başlangıç saati 11.00 olup turun bitiş saati 17:30’dur. Fethiye, çalış, ovacık ve hisarönünden servisimiz vardır. Bu turda dilerseniz çift katlı teknemizle tura katılabilir yada korsan teknesi ile kelebekler vadisi tekne turunu yapabilirsiniz.
12 adalar tekne turunda teknemiz Fethiye limanından tura başlamaktadır. Göcek adası, Yassıcalar adası, kızıl ada, cennet koyu, Kleopatra koyu, Tershane koyunda mola vermektedir. Saat 10:30 da limandan hareket eden teknemiz, turu tamamladıktan sonra saat 18:00 de yine Fethiye limanına yanaşır. 12 adalar tekne turuna Ölüdeniz, ovacık, hisarönü, çalış bölgesinden servisimiz vardır
Mehtap turu, Ölüdeniz sahilinden saat 18:00’da hareket etmektedir. Gün batımı izlendikten sonra akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır. daha sonra sahilde ateş yakılarak eğlence dolu anlar siz konuklarımıza yaşatılır. Saat 23:00’da teknemiz sahile döner ve tur tamamlanır.
Özel tekne turu ile Ölüdeniz yada Fethiye limanından çıkış yapan size özel bir tekne ile eşinizle yada ailenizle istediğiniz koyda mola verebilir, sakin bir turun tadını çıkarabilirsiniz.
Fethiye – Ölüdeniz Balık Turu, mutlaka balık tutma hobisi olan konuklarımızın Fethiye tatilin de yapması gereken bir günübirlik aktivitedir. Ölüdeniz sahilinden ve Fethiye limanından çıkan teknelerimiz iki ayrı rotayı izlemektedir.
Sürat teknesi kiralayarak Kelebekler vadisi, mavi mağara, akvaryum koyu ve daha birçok eşsiz koylarda sizeözel rotayı çizerek denizde sürat yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ...

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER